Navigátor

Pomocou navigátora
zobrazíte podlažia
a následne bytové
a nebytové priestory
k dispozícii.

Bratislava patrí k najmladším európskym mestám, ale svojím šarmom a útulnosťou očarí každého návštevníka. Poloha priamo v srdci Európy, na brehu rieky Dunaj, ju už od začiatku predurčila stať sa významnou križovatkou obchodných ciest a miestom stretávania sa mnohých kultúr. Bratislava, to je mesto s moderným duchom, mesto mladých, s pestrou ponukou jedinečných atraktivít.

Najnavštevovanejšia časť Bratislavy - Staré mesto nabáda v každom ročnom období na niečo iné: čakajú vás prechádzky historickým centrom, posedenia v štýlových reštauráciách a kaviarničkách, gastronomické zážitky slovenských i medzinárodných kulinárskych špecialít a nápojov, vzácne muzeálne a galerijné expozície, návšteva opery, baletu, koncertu, a to všetko v pešej dostupnosti. Bratislavčania sa radi prechádzajú po svojom centre. Je miestom kde sa stretávajú ľudia bez ohľadu na vek a popíjajú obľúbenú kávu.

Lokalita

Lokalita je ideálna pre ľudí, ktorí chcú bývať v centre hlavného mesta. Z každej prechádzky sa môže stať malý festival kultúry, gastronómie a zábavy. Súčasťou objektu je aj známe Mestské divadlo P. O. Hviezdoslava. Budova je len pár krokov vzdialená od historického SND, Reduty, Starej Tržnice a rozmanitej ponuky služieb. Ak hľadáte takéto miesto na bývanie, ste na správnej adrese.

 

 


View Larger Map

Cena bytu nezahŕňa cenu nebytového priestoru.